De fotodag vindt plaats op zaterdag 20 september in het midden van het land.

In onze fotoshoot van 2024 gingen zo’n 20 mensen op de foto. We hebben de gemaakte foto’s heel veel gebruikt op onze website, in onze brochures en het magazine, en op social media. Daarom is het tijd voor nieuwe foto’s. 

We hopen de diversiteit van onze achterban zoveel mogelijk terug te zien in de foto’s. Van jong tot oud, ouders met kinderen, stelletjes, alle kleuren van de regenboog zijn welkom. 

Lijkt het je leuk om op de foto te gaan en ben je beschikbaar op 20 september? Stuur een mail naar sspinhoven@ver-ooginoog.nl o.v.v. fotoshoot en sluit een paar foto’s van jezelf (en/of kinderen/partner) erbij.

Geef de volgende informatie in jouw mail:

  • Naam, leeftijd en of je ziet met 1 oog of een oogprothese draagt.
  • Eventueel, met wie je op de foto wilt gaan (kinderen, stelletjes)
  • Voorkeur voor ochtend of middag, of maakt niet uit.
  • Omdat we bepaalde onderwerpen/settings op de foto’s willen zetten, willen we ook graag weten of je bijvoorbeeld een bepaalde sport beoefent, of hobby’s hebt.

Uiteraard ontvang je ook de foto’s van jezelf digitaal.