Resultaten enquête onder leden en ocularisten

Infographic-artikel-enqueteAan het eind van het jaar ontvingen wij diverse signalen van ocularisten waar Vereniging OOG in OOG veel mee samenwerkt.

De ocularisten moesten voor 2017 nieuwe contracten met zorgverzekeraars afsluiten en dit proces ging heel moeizaam. Daarnaast ontvingen wij signalen van onze leden dat zij hun bezoek aan de ocularist uitstelden naar het nieuwe jaar omdat het bezoek van het eigen risico af ging en zij zo konden besparen. De bezuinigingsmaatregelen van de zorgverzekeraars werden ook voor 2017 aangescherpt. Genoeg redenen voor ons om als patiënten belangenvereniging aan onze leden en ocularisten te vragen wat hun ervaringen zijn.

Eind januari 2017 hebben wij een online enquête uitgezet bij onze leden en een aparte vragenlijst samengesteld voor de ocularisten in Nederland. Lees de resultaten van de enquête via bijgaande link.